In dit menu

Algemeen

St. Ignatiusgymnasium

Jan van Eijckstraat 47
1077LH Amsterdam

Telefoon: 020-6763868 
Fax: 020-675 51 85
KvK-nummer 41215482

Secretariaat van de school:
Mevr. S. Gerard s.gerard@ignatiusgymnasium.nl
Mevr. I. Westenberg i.westenberg@ignatiusgymnasium.nl

Hoofd facilitair
Dhr. F.Kreekel f.kreekel@ignatiusgymnasium.nl

Systeembeheer/ICT 

Dhr. R. Winnubst r.winnubst@ignatiusgymnasium.nl 

Dhr. H. Nuvelstijn h.nuvelstijn@ignatiusgymnasium.nl

Verzuim
Mevr. M. van Mossel m.vanmossel@ignatiusgymnasium.nl

Zorgcoördinator
Mevr. M. Konings m.konings@ignatiusgymnasium.nl

 

Het St. Ignatiusgymnasium maakt samen met het Fons Vitae Lyceum en het St. Nicolaaslyceum deel uit van de Stichting Voortgezet Onderwijs Amsterdam-Zuid (SVOAZ).

 

Correspondentieadres SVOAZ: 

Ineke Jansma
Secretaris CvB St. VO Amsterdam-Zuid
Jan van Eijckstraat 47
1077 LH Amsterdam
info@svoaz.nl